HAKKIMIZDA

 

SOLLIEVO GIDA OLARAK, YEDİ YILI AŞKIN TECRÜBE, GIDA ENDÜSTRİSİNDE DİNAMİK, GENÇ VE TECRÜBELİ EKİBİMİZ İLE VE TESCİLLİ MARKAMIZ (GOOD MOODS) ALTINDA, PUDİNG, MUHALLEBİ, KREM ŞANTİ, JÖLE, KREM KARAMEL, KEK KARIŞIMI, HAZIR ÇORBA, BULYON, TOZ İÇECEK, SICAK İÇECEKLER VE PİŞİRME YARDIMCI ÜRÜNLERİ GİBİ ÇEŞİTLİ GIDA ÜRÜNLERİ ÜRETİYORUZ.

İÇ PİYASADA YETKİLİ BAYİİLER VE YURTDIŞI PAZARLARDAKİ MÜNHASIR ACENTELERİMİZ ARACILIĞIYLA, ÜRÜNLERİMİZ 25’TEN FAZLA ÜLKEDE BİRÇOK SATIŞ NOKTASINDA TÜKETİCİLERE SUNULMAKTADIR.

MİSYONUMUZ

GIDA SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN BİR KURULUŞ OLARAK, TÜM YAŞ GRUPLARINDAKİ TÜM MÜŞTERİLERİMİZİN TAKDİR, BEĞENİ, MEMNUNİYET VE GÜVENİNİ KAZANMAYI VE ZAMANINDA HİZMET VE MALLARIN EN İYİSİNİ SUNMAYI GAYRETİ İÇİNDEYİZ.

VİZYON VE HEDEFLER

KALİTE ANLAYIŞIMIZ ÜRETİM, PAZARLAMA VE SATIŞ İLE SINIRLI KALMAYIP, TÜM ÇALIŞMA EKİBİMİZİN KATILIMIYLA, MÜŞTERİLERİMİZİN TALEPLERİNE DUYARLI BİR YAKLAŞIMLA CEVAP VERMEKTİR. BU DA DEĞERLERİMİZE, KURULUŞUMUZUN YAPISINA, ÜRÜN VE HİZMETLERE YANSIR. MODERN KURUMSAL YAPI VE KENDİ TESCİLLİ MARKAMIZLA, ÜRÜNLERİMİZİN BİRÇOK YEREL VE BÖLGESEL ALIŞVERİŞ MERKEZİNDE BENİMSENDİĞİ PAZARLARDAKİ VARLIĞIMIZI YOĞUNLAŞTIRMAYA ÇALIŞIYORUZ.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

SOLLIEVO GIDA’DA, MÜŞTERİLERİMİZE SÜREKLİ VE HIZLI İLETİŞİM, YAKIN İŞBİRLİĞİ VE KALİTELİ HİZMET SUNMAK, TÜKETİCİLERİN ZEVKİNE VE İSTEKLERİNE UYGUN ÜRÜNLERİNİ GELİŞTİRME VE BİÇİMLENDİRMEYE ÇALIŞIYORUZ.

ÜLKEMİZ EKONOMİSİNE KATKIMIZ

İÇ VE DIŞ PAZARLARDAKİ SATIŞLARIMIZLA KATMA DEĞER YARATMAYA KATKIDA BULUNUYOR, ÜLKEMİZE DÖVİZ GETİRMEK İÇİN KATKIDA BULUNUYORUZ.

DAHA FAZLA YATIRIM

EKONOMİYE KATKI SAĞLAMAK İÇİN SÜREKLİ BÜYÜMEYE HEDEFLİYORUZ. SÜREKLİ BÜYÜME HEDEFİMİZE DOĞRU İLERKEN, BU YATIRIMLARIN HİSSEDARLARININ BEKLENTİLERİNİ KARŞILAMAMIZI VE MÜŞTERİLERİMİZİN İHTİYAÇLARINI ZAMANINDA VE GECİKMEDEN KARŞILAMAK İÇİN YENİ YATIRIMLAR YAPMAMIZI SAĞLIYOR.

top